LIVE premena Naty (-23kg)

,,Schudnúť 23 kíl a cítiť sa tak ako dnes, je pre mňa neopísateľne skvelý pocit."

 

Naty, cvičíš s nami vyše pol roka, ale tvoje výsledky sú také inšpirujúce, že by to bol hriech nepodeliť sa o svoju cestu s ostatnými, ktorí sa možno len rozhodujú, alebo zvažujú či do toho ísť. Držíme palce a prajeme veľa úspechov na tvojej ďalšej ceste. Veríme, že aj tento príbeh inšpiruje ďalšiu, alebo aj ďalšieho z vás, ktorí chcete zažiť podobnú premenu. 

Ako si objavila online tréningy LIVE a prečo si sa rozhodla práve pre tréningový program s Janym? 

S Janym som najprv začala cvičiť od januára na YouTube len Tréning pre planétu. Po mesiaci ma to však tak chytilo, že následne som si zakúpila LIVE program a cvičím denne, až doteraz :-) Cvičenie s Janym je motivujúce a tá energia po každom tréningu je ako droga. 

Do našej poslednej LIVE premeny si sa nezapojila. Za tak krátky čas si však prešla veľký kus cesty. Dnes s odstupom času by si sa zapojila?

Rozhodne áno :-) výhra by potešila každú z nás, ale nová postava a ten pocit, že som to dokázala je ako odmena dostatočná! Schudnúť 23 kíl a cítiť sa tak ako dnes, je pre mňa neopísateľne skvelý pocit. 

Mala si pauzu, prípadne chuť to celé zabaliť a vrátiť sa naspäť k obdobiu pred cvičením? 

Musím povedať, že žiaden skrat na mňa neprišiel :-) tešila som sa každý deň na nový tréning. Mám malú dcérku (1rok aj pol) a vždy keď mala čas spánku, utekala som rýchlo cvičiť do obývačky, nech všetko stihnem. :-)

Čo bolo tvojím hnacím motorom zotrvať a ísť za svojím cieľom? 

Mojím hnacím motorom boli výsledky. Zo začiatku to nešlo ako po masle, ale keď som uvidela prvé výsledky, motivovalo ma to stále ďalej. Vôbec som nepredpokladala, že by som sa dostala až na takéto číslo na váhe, čo ma ale samozrejme, teší ešte viac :-)  

Bola si na našich letných workoutoch, išla z teba veľká chuť a radosť z cvičenia. Objavila si nejaké nové hobby, od kedy si sa stala súčasťou LIVE Family? 

Ďakujem, bola som na viacerých eventoch s Janym a bolo to zakaždým mega! Tá atmosféra, hudba, ľudia, skutočne jedinečné :-) som inštruktorom spinningu (bicykel) cca 10 rokov, ale odkedy cvičím s Janym, moje hodiny som upravila a dodala som im celkový drive a nie je to len o tom bicykli. S rodinou chodíme stále na túry, alebo dlhé prechádzky. Šport sa stal mojou závislosťou :-) 

 

Strava je dôležitá pre každého z nás. Čo nové si zaradila a naopak, je niečo čo si úplne vylúčila vo svojom jedálničku? 

Áno, je to úplná pravda. U mňa bol veľký problém hlavne nezdravé a nepravidelné jedenie. Nakoľko naša malá dcérka je veľmi živá, tak moje stravovanie bola jedna katastrofa. Môj čas nastal, iba keď zaspala a vtedy som sa "odmeňovala" jedlom, avšak samými nezdravými pochutinami. Keď som začala cvičiť s Janym, vyradila som úplne sladkosti, pečivo, sladké vody a cestoviny. Do môjho jedálnička som pridala veľa zeleniny, strukovín, ovocia a najmä čistú vodu. Teraz pijem minimálne 2,5 litra vody denne. Veľmi ma baví pripravovať si zdravé jedlá. Všetko sa dá pripraviť na zdravý spôsob, či už ide o langoš, koláč alebo pizzu :-) 

Výsledky nie sú vždy vidno hneď. Hovorí sa, že pomaly ďalej zájdeš, platí to aj pri cvičení? Aká bola tvoja cesta? 

Presne tak, pomaly ďalej zájdeš, aj keď u mňa to išlo pomerne rýchlo dolu a prvé výsledky sa ukázali relatívne skoro. Isto to bolo tým, že som cvičila poctivo každý deň a dodržiavala stanovenú stravu a tiež som nevynechávala aj moje obľúbené hodiny spinningu. 

Čo by si odporúčila svojmu ja, pred rokom? Zároveň tak môžeme spoločne motivovať niekoho ďalšieho :-) 

Svojmu ja pred rokom by som odporúčila, nech začne na sebe hneď makať! Ten výsledok bude stáť zato :-) naozaj sa po hodine cvičenia cítim oveľa lepšie, nabitá energiou ísť ďalej a užívať si život s väčším úsmevom :-)

 

Ak ešte stále uvažuješ či do toho ísť, alebo to odkladáš na pondelok, nový mesiac alebo nový rok. Poď a pridaj sa do LIVE FAMILY Janyho Landla práve teraz. Navzájom sa motivujeme, cvičíme a užívame si túto spoločnú jazdu a výsledky uvidíš práve v ten "pondelok", od ktorého si chcel/a vždy len začať :-)

PRIDAJ SA