LIVE PREMENA MAREC 2022

Všetky potrebné informácie o novej LIVE PREMENE spustenej od 21. marca 2022

Od 21. marca spúšťame nové LIVE Premeny, ktorých môžeš byť súčasťou aj ty. Tentokrát budú LIVE premeny nabité aj ďalšími skvelými trénermi a ich jedinečnými tréningami! Pridaj sa do tejto výzvy, motivujme sa navzájom a ja ti v tom pomôžem! #kednevlazdespridaj Tvoj krotiteľ tukov Jany, je tu :-)

Ako nato a čo ma to bude stáť?

Stačí sa zaregistrovať do programu LIVE, prípadne ak už si členom, tak len nahrať v tvojom profile (sekcia Editácia údajov) 3 fotky s viditeľným dátumom v časti „fotky k súťaži“ a cvičiť vždy, keď dostaneš chuť. Ideálne sa však prekonaj vždy, keď sa ti nebude chcieť, oplatí sa to :-)

Mesačné členstvo online tréningového programu LIVE stojí 6,90€.  Ak chceš, aby bola tvoja premena výraznejšia, nakoľko cvičenie ide ruka v ruke so stravou, odporúčam ti aktivovanie mesačného členstva LIVE+, v rámci ktorého dostaneš jedálniček na každý mesiac pripravený na mieru, podľa tvojich telesných parametrov. Mesačné členstvo aj s jedálničkom stojí len 10,90€.

Aké sú podmienky zapojenia sa do LIVE Premeny?

Byť členom online programu LIVE a mať nahraté 3 fotky v profile. Ak ideš do toho, pristupuj k tréningom s rozvahou a chuťou prekonať svoje limity. Nie každý deň sa ti bude chcieť, ale mysli vždy na ten pocit po cvičení. Keď si nebudeš istá alebo istý, či máš pokračovať, choď na FB do uzavretej skupiny LIVE Family a uvidíš koľko parťákov je v tom spolu s tebou. Po mesiaci už nebudeš chcieť prestať a ja verím, že to bude jedno z tvojich lepších rozhodnutí a po 12 týždňoch nebudeš ľutovať ani jeden deň spoločného tréningu. A práve po týchto 12-tich týždňoch opäť nahráš fotky "po" (v Môj profil, sekcia Editácia údajov). Následne zasadne odborná komisia a vyberie víťazky/víťazov LIVE Premeny. 

Pýtaš sa, kedy môžeš začať?

Správna odpoveď znie „Teraz“ :-) Oficiálne začíname 21. marca (v pondelok) a trénujeme 12 týždňov, ale môžeš sa zapojiť kedykoľvek od 14. marca až do posledného dňa trvania LIVE Premeny, do 12.6.2022 (nedeľa). Čím skôr začneš, tým väčšiu šancu pre seba na reálnu zmenu k tvojmu vytúženému "ja", máš. Nezabudni, všetko je v tvojich rukách! Nejde o to koľko kíl schudneš, ale o to, aký progres sa ti podarí :-) 

Čo ťa čaká a neminie?

  • jedinečné live workouty, ktoré ťa nakopnú dobrou náladou,
  • každý deň môj ranný live tréning + večerný tréning od trénerov (Zora Czoborová, Lucia Mokráňová, Vierka Ayisi, Lea Grančič, Dee Reggaetonera, Nina Menkynová)
  • motivácia a koučing na každý deň,
  • tipy na prípravu rôznych zdravých jedál (live cooking s našou výživovou poradkyňou Alicou Andrášikovou)
  • v neposlednom rade, svoje nové telo, nové a zdravšie ja
  • a staneš sa súčasťou LIVE Family, v ktorej nájdeš podporu a všetky potrebné informácie pre tvoju premenu. Tvoria ju úžasní ľudia, ktorých spája šport a chuť posúvať sa stále dopredu. Nezabudni ísť na FB a pripojiť sa k nám

Jany Landl - LIVE tréningy každé ráno

Jany je tvojím trénerom, ktorý ti zostaví počas každého týždňa jedinečnú skladbu tréningov, od silových zameraných na posilnenie jednotlivých partií, ako aj kondičné tréningy, počas ktorých spáliš všetky prebytočné kalórie. Každé ráno o 8:30 ide tréning LIVE. 

Vierka Ayisi - Meditácia

Každý pondelok sa na teba bude tešiť Vierka so svojou polhodinkou meditácie, kedy budeš mať čas vyhradený len pre seba. 

Lea Grančič - Deepwork

 Jedinečné cvičenie zamerané na komplexný rozvoj sily, dynamiky a mobility pod vedením Lei, ktorá má dlhoročné skúsenosti,. Lea sa na teba bude tešiť každý utorok. 

Lucia Mokráňová - SexyBody

S Luckou sa zameriaš na problematické partie, ktoré chceme mať v lete najviac šik. Každú stredu bude cvičenie zamerané na brucho a zadok.  

Dee Reggaetonera - Latino fit dance

Štvrtky si užiješ s tanečnicou Dee, s ktorou spáliš prebytočné kalórie tancom a posilníš ruky, nohy, zadok a brucho. Môžeš sa tešiť na skvelú hudbu a podmanivé pohyby rôznych latino štýlov.

Zora Czoborová - Zoralates

Piatky sa na teba bude tešiť Zora s cvičením zameraným na posilnenie hlbokých svalov trupu a odstránenie bolesti chrbta. 

Nina Menkynová - Joga

Ninka ťa pozýva na svoju hodinu jógy, ktorá je určená každému, kto má chuť si zacvičiť jógu, či už si začiatočník alebo si v jóge pokročilá/ý. 

Alica Andrášiková - LIVE cooking

Naša výživová poradkyňa Alicka nám pripravuje chutné a zdravé jedálničky na každý mesiac v rámci členstva LIVE+. Každú nedeľu ti ukáže ako si v kuchyni vieš rýchlo pripraviť zdravé a vyvážené jedlo. 

A teraz to najdôležitejšie, čo získaš na konci?  

Skvelý pocit zo seba. Zvíťaz nad sebou a môžeš získať 1 000 € a hodnotné balíčky od partnerov ako odmenu.

✔️ TMR I Hotel Bešeňová venuje víkendový pobyt pre dve osoby v hoteli Bešeňová v hodnote 500 €, viac info www.tmrhotels.com/hotel-besenova

✔️ Balmain venuje balík vlasovej kozmetiky v hodnote 200 €, viac info na obchod.salononline.cz

✔️ YesVisage venuje poukážku na kozmetické ošetrenie  v hodnote 200 €, viac info na www.yesvisage.sk

✔️ Nový čas pre ženy venuje 2 x ročné predplatné týždenníka Nový čas pre ženy, viac info na casprezeny.pluska.sk

✔️ Authentic Beauty Concept venuje balík profesionálnej prémiovej kozmetiky v hodnote 200 €, viac info na www.authenticbeautyconcept.cz

✔️ Top Auto Premium ti požičia vozidlo Jaguar E-Pace na víkend, viac info na www.topautopremium.sk

✔️ Avita venuje balíček doplnkov výživy v hodnote 200 €, viac info na www.avita.sk

✔️ Lunys venuje balíček potravín v hodnote 200 €, viac info na lunys.sk

✔️ Runway venuje balíček vegan vlasovej a pleťovej kozmetiky v hodnote 200 €, viac info na www.rnw.sk

✔️ Aqua Angels venuje pitný režim v hodnote 200 €, viac info na aqua-angels.com

✔️ MyProtein venuje poukážku v hodnote 200 €, viac info na myprotein.sk

 

 

 

Tak už si rozhodnutá/rozhodnutý? Pridáš sa ku nám do tejto LIVE Premeny? Ja verím, že áno. Bude to jazda :-)

Spolu dokážeme, že cvičiť sa dá kedykoľvek, kdekoľvek a s čímkoľvek! 

IDEM DO TOHO