Letný LIVE Workout Camp v Grand Hoteli Praha**** Vysoké Tatry

Jedinečné 3 dni plné športu, dobrej nálady, kvalitného jedla a oddychu priamo nad Tatranskou Lomnicou.

Čaká ťa aktívna dovolenka v krásnom prostredí Grand Hotela Praha, na ktorej spáliš všetky prebytočné kalórie, užiješ si wellness a chutnú polpenziu. Nebudú chýbať ani členovia LIVE FAMILY, turistika a zaručená dobrá nálada. :-) Dopraj svojmu telu aktívnu dovolenku, na ktorú nikdy nezabudneš.

Počas roka sme s mojím tímom pripravili viac eventov na ktorých si spoločne zašportujeme a užijeme si zábavu v rámci našej komunity LIVE. Prvý júlový víkend nás čaká LIVE Workout Camp. 3 dni vo Vysokých Tatrách s jedinečnou atmosférou, chutným jedlom a super tréningami. Počet miest je limitovaný na max. 30 osôb, aby sme mali dostatok priestoru pre osobný kontakt, či už počas cvičenia, alebo mimo workoutu. Určite bude priestor na otázky ohľadne stravy, cvičenia alebo iných vecí, ktoré ťa zaujímajú. 

Pre koho je Camp určený?

Pre každého, kto má chuť cvičiť a užiť si skvelý víkend. Či už si chceš dopriať poriadnu makačku, alebo si začiatočník a chceš sa zorientovať v našich tréningoch, alebo ti chýba motivácia a s cvičením to nechceš opäť vzdať. Verím, že po tomto spoločnom víkende nebudeš chcieť prestať a osvojíš si pravidelné cvičenie. :-) Tento Camp je však jedinečný svojou lokalitou a atmosférou, ktorú nám Tatry ponúkajú. V našom tíme sme sa rozhodli, že chceme, aby ste si to užili len vy - preto ak máš deti, zabezpeč im dozor počas tréningov. Toto bude víkend len pre teba. Zašportuj si, siahni na svoje dno a zároveň si oddýchni, zrelaxuj a vychutnaj dobré jedlo. 

Čo ťa na LIVE Workout Campe čaká?

Viac fázové tréningy - ranné a večerné, zamerané na jednotlivé svalové partie, kondičné tréningy a aj tie posilňovacie. Spoznáš skvelých ľudí a zažiješ veľa zábavy - na samotnom cvičení, ale aj počas večerov. Vzhľadom na menšiu skupinu budem mať možnosť vidieť každého, či správne cvičí a prípadne upozorniť, ak bude niečo pri cvičení robené nesprávne. Prejdeme si techniku každého cviku, ktorý nás bude čakať na danom tréningu, pretože okrem pravidelnosti je dôležité, aby sme cvičili technicky "správne".

PROGRAM

Piatok
•    Od 13:00 je možný príchod do hotela (early check-in)
•    13:00 - 17:00 / Voľný program - uži si wellness, relax, tatranskú prírodu
•    17:00 - 18:30  / BODYFIGHT & BODY STRETCH s Janym v konferenčnej miestnosti
•    19:00 - 20:30 / Večera v hotelovej reštaurácii

Sobota
•    7:30 – 8:30  / MORNING WORKOUT s Janym v konferenčnej miestnosti
•    9:00 – 10:00 / Raňajky v hotelovej reštaurácii
•    11:00 – 16:00 / TURISTIKA s Janym
•    17:00 - 18:30  / BODY TABATA s Janym v konferenčnej miestnosti
•    19:00 – 20:30 / Večera v hotelovej reštaurácii
•    20:30 – 22:00 / Večerné posedenie s Janym

Nedeľa
•    7:30 - 8:30 / MORNING WORKOUT s Janym v konferenčnej miestnosti
•    8:30 – 10:00 / Raňajky v hotelovej reštaurácii
•    11:00 – 12:00 / BODY PUMP JANY100 v konferenčnej miestnosti
•    12:00 – 14:00 / Voľný program - uži si wellness, relax, tatranskú prírodu (predĺžený check-out do 14:00)

Čo budeš potrebovať?

Predovšetkým dobrú náladu a chuť si užiť nadupaný fit a wellness pobyt. Do kufra si zabaľ športové oblečenie, plavky do wellness & SPA, oblečenie a topánky na turistiku a nezabudni ani na oblečenie vhodné do hotelovej reštaurácie. Na cvičenie budeš potrebovať expander, podložku, švihadlo, uterák a fľašu na vodu.

Ako je to s ubytovaním v hoteli?

Budeš ubytovaný/á v krásnom štvorhviezdičkovom Grand Hoteli Praha. Hotel je postavený v nádhernom secesnom štýle, ktorý ťa prenesie do rozprávkových čias Tatier. Dostupné sú 2-lôžkové izby, v ktorých je možnosť prístelky alebo obsadenia len jednou osobou. Polpenzia je zabezpečená priamo v hoteli formou bufetových stolov.  Medzi tréningami bude čas na regeneráciu a využitie hotelového Wellness & SPA, ktoré ťa očarí svojou atmosférou pokoja a oddychu. V okolí hotela sa nachádza park, reštaurácie, lanovka na Skalnaté pleso a krásna tatranská príroda.

Sumárne INFO

Termín: 30.6. - 02.07.2023

Miesto: Grand Hotel Praha**** Tatranská Lomnica 8, 059 60 Vysoké Tatry

CENY POBYTU:

IZBA SINGLE: 389 eur

IZBA CLASSIC dvojlôžková: 314 eur / osoba (pri obsadení dvoma osobami)

IZBA CLASSIC dvojlôžková s výhľadom: 314 eur / osoba (pri obsadení dvoma osobami)

Viac infofmácií nájdeš na tu zároveň si tu vieš pobyt zakúpiť.

Pre zakúpenie pobytu môžeš zároveň využiť tieto kontakty:

+421 44 29 01 338

reservation@ghpraha.sk

Organizačné pokyny a presný program ti pošlem e-mailom pár dní pred pobytom. 

Tak poď a pridaj sa. Bude to super!

Tvoj Krotiteľ tukov, Jany

CHCEM ÍSŤ NA CAMP