Jarný LIVE WORKOUT CAMP 2022

Naštartuj sa počas prvého aprílového víkendu a dopraj svojmu telu aktívnu dovolenku, na ktorú nikdy nezabudnete.

 

 

Čaká ťa aktívna dovolenka plná spálených kalórií, regenerácie a dobrej nálady v športovom rezorte X-Bionic Sphere so mnou a členmi z našej LIVE FAMILY :-)

Je tu nový rok a s ním sme si pripravili viacero možností, kde si budeme môcť spoločne zašportovať a užiť si zábavu v rámci našej komunity LIVE. V marci nás čakajú LIVE PREMENY a preto som spolu s mojím tímom pripravil náš najbližší camp, ktorý sa bude konať 1. - 3. apríla 2022 (piatok - nedeľa) v Šamoríne, aby boli premeny o to výraznejšie, ale najmä motivujúcejšie pre každého, kto nevie, ako začať a zotrvať.  

Počet miest je limitovaný na max. 30 osôb, aby sme mali dostatok priestoru pre osobný kontakt, či už počas cvičenia, alebo mimo workoutu, kde bude priestor na otázky ohľadom stravy, cvičenia alebo iných vecí, ktoré ťa zaujímajú. 

Pre koho je camp určený?

Jednoducho povedané pre každého, kto má chuť cvičiť. Či už si chceš dopriať poriadnu makačku, alebo si začiatočník a chceš sa zorientovať v našich tréningoch, dokonca, ak ti chýba motivácia a často krát si vzdal/a cvičenie. Verím, že po tomto spoločnom víkende nebudeš chcieť prestať a osvojíš si pravidelné cvičenie :-)

Čo ťa čaká na campe?

Čakajú ťa viac fázové tréningy, ranné a večerné, zamerané na jednotlivé svalové partie, kondičné tréningy, ako aj posilňovacie. Spoznáš skvelých ľudí a zažiješ veľa zábavy, ako aj na samotnom cvičení, ale aj počas večerov, ktoré budeme mať pri welcome drinku a pri show Ahoj Jany! aj s mojím hosťom. Nebude chýbať kondičný tréning, pri ktorom budeme mať aj LIVE DJ. Vzhľadom na menšiu skupinu budem mať možnosť vidieť každého, ako správne cvičí a prípadne aj napraviť, ak je niečo nesprávne. Prejdeme si techniky každého cviku, ktorý nás bude čakať na danom tréningu, pretože okrem pravidelnosti je dôležité, aby sme cvičili "správne". 

Aké je ubytovanie a možnosti rezortu? 

Nakoľko je tento päťhviezdičkový hotel orientovaný na rodiny s deťmi, tak izby sú 2 postele + 2 prístelky. Preto ideálne odporúčam ísť so svojou rodinou (oni si užijú výhody hotela, bazénov a komplexu), alebo sa dohodnúť 2 kamarátky do jednej izby. Jednotky, nie sú žiaľ k dispozícií. Počas celého campu sú k dispozícií animátori a 2 deti do 12 rokov majú pobyt úplne zadarmo. K dispozícií sú 4 reštaurácie a 2 bary. S hotelovou reštauráciou, kde budú raňajky a večere, pracujeme na úprave stravy, aby sme mali všetko pripravené na náš spoločný camp a užili si to aj z pohľadu zdravej stravy. Na regeneráciu odporúčam využiť free vstup do bazénov, ako aj do úžasného wellness centra, ktoré patrí k najlepším wellnessom na Slovensku.

Sumárne info

Termín: 1. - 4.apríla 2022

Miesto: X-Bionic Sphere, Šamorín 

Cena: 299 eur (3 dňový wellness pobyt s polpenziou a tréningový program)  pozor cena sa môže mierne zvýšiť, ako sa bude približovať termín pobytu

Viac infofmácií nájdeš na www.satur.sk zároveň sa tam vieš prekliknúť a zakúpiť si pobyt.
Chcem ísť na camp

Tak poď a pridaj sa. Bude to super!

Tvoj Krotiteľ tukov, Jany