CHRISTMAS WORKOUT MARATHON

Zaži jedinečný 4-hodinový workout maratón svojho druhu!

POZNAČTE SI TERMÍN 12. DECEMBRA, ČAKÁ VÁS UNIKÁTNY MARATÓN!

Toto je odo mňa pre vás LIVE FAMILY! Som šťastný, že naša LIVE komunita sa stále rozrastá, a že sa mi podarilo tento rok niektorých z vás spoznať aj osobne na niektorých našich podujatiach. Nakoľko si aj aktuálna situácia vyžaduje, aby sme sa menej stretávali, pripravil som si pre vás špeciálny tréningový livestream – CHRISTMAS WORKOUT MARATHON z krásneho prostredia Šimák Zámok Pezinok. Čakajú vás skvelé tréningy s nádychom vianočnej atmosféry v pohodlí vašich obývačiek. Spojme sa prostredníctvom vašich TV/notebookov a budeme prekonávať samých seba počas 4-hodinového online maratónu!

Pozvi kamaráta, sestru alebo partnera nech sa pridá a šírme našu pozitívnu energiu zo športu vo svojom okolí. Každý môže byť súčasťou tohto eventu, odkiaľkoľvek na svete. Pretože my sme #livefamily a online nepozná hranice! 

Srdečne vás pozývam na:

  • Online vianočný maratón, ktorý sa bude vysielať naživo 12.12.2021  zo Zámku Šimák Pezinok o 16:00 na webe www.janylandl.sk  

Členovia Online tréningového programu LIVE alebo LIVE+ majú tento event ZADARMO. Pre nečlena stojí jednorazovo 4,90 € a záznam videa bude prístupný ešte 24 hodín od vysielania.

Jedinečný workoutový maratón plný dobrej nálady, spálených kalórií a trénerov, vám vytvorí aktívny program, ktorý si užijete u seba doma. Tréning bude vysielaný  pomocou najmodernejšej techniky. Prenesieme vás do krásnych priestorov na Zámok Šimák, ktorý bude dýchať vianočnou atmosférou.

Počas 4-hodinového maratónu sa zameriame hlavne na spevnenie svalstva, problematické partie, pričom nevynecháme ani intenzívny kondičný tréning, kvalitný strečing a na konci sa vybalansujeme s jogou. Obtiažnosť tréningu nastavíme postupne, prejdeme od ľahších cvikov v kombinácii s kardiom a postupne budeme sťažovať. Čas medzi tréningami budú vždy 10 minút, ktoré môžete využiť na oddych a načerpanie nových síl na ďalšiu etapu maratónu. Veľmi sa tešíme, bude to opäť niečo jedinečné, čo sme tu ešte nemali!

Harmonogram vianočného maratónu:

16:00 HIIT s Oľgou

17:00 BODYFIGHT s Janym

18:00 DEEPWORK s Leou

19:00 YOGA s Ninou

Livestream bude vysielaný na webe www.janylandl.sk stačí sa prihlásiť do svojho účtu. Ak ešte nemáš prístup, klikni v menu na Registrácia a zvoľ položku „Christmas Workout Marathon“. Po úhrade získaš prístup do tvojho profilu, kde sa spolu spojíme v deň maratónu o 16:00 hod. Ak nestíhaš odcvičiť LIVE, tak môžeš spraviť počas nasledujúcich hodín. Máš na to však len 24hodín, pokým získaš prístup, tak to nepremeškaj :-) 

Zaznačte si tento termín do kalendára, nachystajte tenisky, karimatku a skvelú náladu, dajte vedieť aj svojim známym, kamošom, kamoškám a spravme spolu tréningový maratón, po ktorom si všetci povieme, že to malo zmysel.

Nie si ešte členom našej LIVE FAMILY?

V rámci online tréningového programu LIVE ťa čakajú každý deň nové tréningy s dávkou energie na celý deň len za 6,90 € mesačne. Rôzne typy cvičení určených na chudnutie, ako aj na posilnenie svalových partií. Každý deň nový tréning, každý deň nová motivácia. Okrem toho na teba čaká extra obsah podcast na rôzne inšpiratívne témy z oblasti zdravého životného štýlu, LIVE cooking - príprava zdravých a chutných jedál. Budeš súčasťou LIVE komunity, ktorú tvoria úžasní ľudia, ktorých spája šport a chuť posúvať sa stále dopredu a pocit, že v tom nikdy nie si sama/sám.

Viac info nájdeš na:

https://www.janylandl.sk​​​​

https://www.instagram.com/janylandl​​​​

https://www.facebook.com/kednevladzespridaj

 

Poď a pridaj sa k nám už teraz!

Idem do toho!

Teším sa na teba na tréningu.

Jany