BENEFIČNÝ LIVE WORKOUT „Prvé narodeniny“

Livestream workoutu 6.3.2021 o 18:00 na YT a www.janylandl.sk ZDARMA pre všetkých

Je to neuveriteľné, ale už to bude náš prvý rok od spustenia tréningového programu LIVE. Veľmi sa tešíme, že naša spoločná LIVE komunita sa stále rozrastá a pomáha vám v napĺňaní vašich cieľov. Aj v tejto dobe obmedzení nám šport a spoločná motivácia pomáhajú pozitívne myslieť a prekonávať samých seba. Srdečne vás pozývame na:

 

  • Benefičný LIVE workout „MY SME LIVE“ sa bude vysielať naživo 6.3.2021 z bratislavskej Mlynice o 18:00 na mojom YouTube a webe www.janylandl.sk

 

 

Jedinečná audiovizuálna show plná dobrej nálady a známych hostí. Sme veľmi radi že naše pozvanie prijali Majk Spirit a Dominika Mirgová. Tešíme sa že náš tréningový program LIVE sledujete zo všetkých kútov sveta a sme vám za to veľmi vďační. Na diaľku sa k nám pripojí aj známy MMA zápasník Attila Végh. Tréning bude vysielaný s pomocou najmodernejšej techniky.

 

Zameriame sa hlavne na spevnenie svalstva, problematické partie, pričom nevynecháme ani kvalitný strečing. Obtiažnosť tréningu nastavíme postupne, prejdeme od ľahších cvikov v kombinácii s kardiom a postupne budeme série sťažovať. Dáme si 3x30 minútové tréningy, ktoré budú originálne zostavené s live DJom. Zároveň si čas medzi tréningami spestríme hudobnými vystúpeniami s Bystrík Banda, ako aj našimi hosťami. Veľmi sa už tešíme, bude to zážitok pre nás všetkých a zároveň spolu podporíme dobrú vec!

 

Zaznačte si tento termín do kalendára, nachystajte tenisky, karimatku a skvelú náladu, dajte vedieť aj svojim známym, kamošom, kamoškám a spravme spolu tréningový maratón po ktorom si všetci povieme, že to malo zmysel :)

 

  • Celý Benefičný LIVE workout je pre všetkých úplne ZDARMA! Ďakujem vám a myslite vždy na to: “Keď nevládzete, Jany vám pomôže a ešte vám pridá!”

 

Pomôžme spolu a podporme dobrú vec! Počas celého týždňa ako aj počas samotnej udalosti v spolupráci s Nadáciou Markíza nám môžete pomôcť vyzbierať peniažky pre ľudí v núdzi, ktorí ich najviac potrebujú. Dobrovoľný príspevok môžete veľmi jednoducho a rýchlo poslať tu https://nadaciamarkiza.darujme.sk/my-sme-live-d9c40-acc87/ Už teraz z celého srdca ďakujeme za každý príspevok.♥️

 

Ďakujeme nášmu hlavnému partnerovi PEPCO a ďalším partnerom RedCoco a Avita, že sa rozhodli podporiť tento jedinečný projekt.

 

Livestream bude vysielaný na YT Janyho Landla ako aj na webe www.janylandl.sk

 

 

Pripojte sa k nám a oslávte s nami 1. narodeniny online tréningového programu LIVE

v sobotu 6.3.2021 o 18:00. Bude to jazda!