BENEFIČNÝ LIVE WORKOUT FEST 2022

Festival dobrej nálady, kvalitného tréningu ako aj výnimoční hudobní hostia v priestoroch Refinery Gallery už tento október!

Pozývam ťa na festival dobrej nálady, kvalitného tréningu ako aj výnimočných hudobných hostí už v sobotu 29. októbra 2022 v priestoroch Refinery Gallery v Bratislave. Čaká nás oslava života a solidarity, buď toho súčasťou. 

S mojím tímom sme pripravili event, ktorý si spoločne užijeme a zároveň pomôžeme rodinám v núdzi. Z každej vstupenky venujem 4,90 € na podporu OZ MY SME LIVE, ktoré vzniklo v roku 2021 a spoločne sa nám podarilo pomôcť už vyše 110 rodinám v núdzi na Slovensku a v Čechách a prerozdeliť viac ako 25 000 eur. Rodiny tieto peniaze využili na nákup potravín, zdravotných pomôcok, rehabilitácií, liekov, bytové rekonštrukcie ako aj na úhrady nájmov a energií. Spolu pomáhame, pretože #MySmeLive. 

BENEFIČNÝ LIVE WORKOUT FEST sa začína už ráno. Dopoludnie bude venované jóge, meditácii a zvukoterapii. Úprimnosť, transparentnosť a bohaté skúsenosti inštruktorky Vierky Ayisi dodajú hodine jógy, meditácie a zvukoterapie jedinečnú autenticitu, energiu a dôveryhodnosť. Fredy Ayisi patrí medzi prvých priekopníkov jógy na Slovensku. Mnoho najznámejších slovenských lektorov jógy vychádza práve z jeho školy. Vierkine aj Fredyho hodiny sú vhodné pre širokú verejnosť, všetky typy ľudí a vekové kategórie.

LIVE INSPIRIT YOGA & MEDITATION pod vedením Fredyho Ayisi a Vierky Ayisi

8:00 – 9:00 Registrácia

9:00 – 9:45 Jóga s Fredym Ayisi

10:00 – 11:00 Jóga s Vierkou Ayisi

11:15 – 12:00 Meditácia a zvukoterapia

Poobedná časť bude venovaná deťom. Obľúbený originálny zábavný detský tréning a dávka inšpirácie od Janyho a jeho hostí bude motiiváciou k pravidelnému pohybu detí. Na tréning môžu prísť rodičia a rodinní príslušníci, ktorí môžu tréning sledovať priamo z balkóna.Vstupné na časť LIVE KIDS je dobrovoľné a celý výťažok bude venovaný Občianskemu združeniu MY SME LIVE na pomoc slobodným matkám a deťom v núdzi. K účasti na detskom tréningu je potrebné nahlásiť vopred mená a počet detí na e-mail adrese jany@janylandl.sk 

LIVE KIDS tréning s Janym určený pre všetky deti zadarmo

13:00 – 14:00 Registrácia

14:00 – 14:30 Tréning pre deti s Janym 

14:30 – 15:00 Fotenie deti a Jany 

BENEFIČNÝ LIVE WORKOUT FEST vyvrcholí večer. Jedinečný tréning s nezabudnuteľnou koncertovou atmosférou v sprievode DJ EKG, známej slovenskej kalepy Bystrík Banda a svetelnej show. Bude to festival, aký tu na Slovensku ešte nebol! Ak si netrúfaš na tréning, je možnosť prísť a užiť si show hudobnej skupiny a známeho DJ aj bez cvičenia na balkónoch ako na koncerte. 

LIVE WORKOUT PARTY tréning s hudobným doprovodom DJ EKG a skupinou BYSTRÍK BANDA

17:00 – 18:00 Registrácia

18:00 – 18:40 LIVE WORKOUT s Janym v sprievode DJ EKG

18:45 – 19:20 LIVE WORKOUT s Janym v sprievode Bystrík Banda 

Od 19:20 krst FITDIÁRA 2023

Organizátor si vyhradzuje právo na zmenu programu o 15 minút.

Počas celého podujatia budú v expo časti predajci a vystavovatelia produktov z oblasti zdravého životného štýlu, chutné vegánske jedlo a sprievodný program. Už teraz sa teším na každého z našej LIVE FAMILY a tvojich prtiateľov ako sa spoznáme a užijeme si spoločne túto oslavu života a solidarity. Vstupenky nájdeš v mojom e-shope.

VSTUPENKY