BENEFIČNÝ LIVE WORKOUT „Druhé narodeniny“ Oslava života a solidarity

Livestream workoutu 12.3.2022 o 18:00 na YouTube a www.janylandl.sk ZDARMA pre všetkých!

Čas neuveriteľne rýchlo plynie a my už druhý rok spoločne cvičíme online ako LIVE FAMILY. Som nesmierne vďačný za každého člena, ktorý je súčasťou našej rýchlo rastúcej komunity LIVE. Aj v tejto dobe, kedy sme sa prispôsobovali rôznym opatreniam a máme tu v posledných dňoch novú nepredvídateľnú situáciu, vidím, že naša spoločná komunita LIVE FAMILY, ktorá spája ľudí prostredníctvom cvičenia, je úžasná, drží spolu, navzájom sa motivuje a v neposlednom rade, akú vyjadrujete solidaritu (ľudskosť) medzi sebou. Spolu s mojím tímom, ako aj s režisérom Michalom Nemtudom, pripravujeme BENEFIČNÝ LIVE WORKOUT, ktorý sa bude niesť v duchu oslavy života a solidarity. 

Veľmi sa teším, že naša spoločná LIVE komunita sa stále rozrastá a pomáha vám v napĺňaní vašich cieľov. Aj v tejto dobe obmedzení nám šport a spoločná motivácia pomáhajú pozitívne myslieť a prekonávať samých seba. Srdečne vás pozývam na:

  • Benefičný LIVE workout „MY SME LIVE“, ktorý sa bude vysielať naživo 12.3.2022 o 18:00 na mojom YouTube a webe www.janylandl.sk

Jedinečná audiovizuálna show plná dobrej nálady a známych hostí. Som veľmi rád, že naše pozvanie prijali Ján Bendig a Tereza Mašková. Teším sa, že náš online tréningový program LIVE sledujete zo všetkých kútov sveta a som vám za to veľmi vďačný. Tréning bude vysielaný s pomocou najmodernejšej techniky, vďaka ktorej sa k nám môžete pripojiť kdekoľvek sa nachádzate. 

Zameriame sa hlavne na spevnenie svalstva, problematické partie, pričom nevynecháme ani kvalitný strečing. Obtiažnosť tréningu nastavíme postupne, prejdeme od ľahších cvikov v kombinácii s kardiom a postupne budeme série sťažovať. Dáme si 3x30 minútové tréningy, na rôznych miestach, ktoré budú originálne zostavené s live DJom - DJ EKG, DJ Grimaso, ako aj DJ Hajtkovič. Zároveň si čas medzi tréningami spestríme hudobnými a tanečnými vystúpeniami. Veľmi sa už tešíme, bude to zážitok pre nás všetkých a zároveň spolu podporíme dobrú vec!

Zaznačte si tento termín do kalendára, nachystajte tenisky, karimatku a skvelú náladu. Dajte vedieť aj svojim známym, kamošom, kamoškám a spravme spolu tréningový maratón, po ktorom si všetci povieme, že to malo zmysel :)

  • Celý Benefičný LIVE workout je pre všetkých úplne ZADARMO! Pomôžme spolu rodinám, ktoré potrebujú našu pomoc. Pod záštitou nášho Občianskeho združenia MY SME LIVE je vytvorená zbierka, ktorá bude spustená od 11. marca 2022 do konca mesiaca. Zaslať dobrovoľný príspevok môžete prevodom na číslo účtu OZ MY SME LIVE IBAN SK66 1100 0000 0029 4210 9420 alebo prostrednícvom SMS v tvare DMS LIVE na číslo 877 v sieti všetkých mobilných operátorov. Verejná zbierka je registrovaná na MV SR a relalizovaná prostredníctvom DMS systému, ktorý spravuje Fórum donorov. Cena DMS je 2 eurá. Ďakujem za každý príspevok. 

 

Ďakujem nášmu hlavnému partnerovi PEPCO vďaka ktorému môžeme organizovať tento jedinečný projekt a spoločne pomáhať rodinám v núdzi, ktoré to najviac potrebujú. Ďakujem aj ďalším partnerom Dopravný podnik Bratislava, The Velvet, Riverpark Dance School by RDS ART Group a Chaty Rozprávkovo, že sa rozhodli podporiť tento event. 

Livestream bude vysielaný na YT Janyho Landla, ako aj na webe www.janylandl.sk

 

Pripojte sa k nám a oslávte s nami 2. narodeniny online tréningového programu LIVE.

Dajte si propomienku do kalendára a 12. marca o 18:00 to spoločne oslávime.

Čaká nás oslava života a solidarity, buďte toho súčasťou. 

 

Ak sa chcete stať súčasťou LIVE FAMILY, stačí sa zaregistrovať a začať s nami cvičiť! Len za 6,90 Eur mesačne.

zistiť viac

Teším sa na vás na tréningu!