logo_mobile
Moje fitko


 

 

Od 1. marca som odštartoval online tréningový program B56, v ktorom Ťa naučím správnemu cvičeniu a stravovaniu. Princíp je jednoduchý - raz týždenne odo mňa dostaneš na mieru pripravený jedálniček, ktorý je postavený na rastlinnej  (vegánskej) vyváženej strave. Každý deň Ti sprístupním nové cvičebné video na domáci tréning. Prvé video budeš mať sprístupnené nasledujúci deň od registrácie tak, aby si mal na neho svojich 24 hodín a mohol si ho odcvičiť, kedykoľvek ti to vyhovuje. Náročnosť cvičení sa bude priebežne navyšovať, a ak dodržíš stanovený harmonogram, garantujem Ti, že sa za 56 dní budeš cítiť lepšie, zdravšie a sebavedomejšie, než kedykoľvek predtým ;-)

Prípravou tohto programu som strávil viac ako šesť mesiacov, no vedomosti na jeho prípravu zbieram posledných 20 rokov. Ak chceš moje skúsenosti zúročiť, vyplň svoju registráciu a si IN.

Ak si zakúpiš celý program, zaplatíš 19,80€ spolu (9,90€ za jeden mesiac). Ak váhaš a nevieš, či sa ti to bude páčiť, môžeš si kúpiť jeden mesiac za 11,90€ a potom si ho predĺžiť na ďalší mesiac. Videá a jedálničky ti budú k dispozícii počas 70 dní (56 dní tréning a 14 dní ti dávam navyše ako bonus). Po uplynutí týchto 70 si budeš môcť zakúpiť mesačné členstvo a ostanú ti k dispozícii naďalej! Samozrejme pre členov budeme pridávať ďalší exkluzívny obsah!

Nepochybujem o tom, že to dokážeš. Nebude to síce vždy med lízať, no odmena na konci bude sladká :-) Tak poďme do toho spolu a nezabudni - KEĎ NEVLÁDZEŠ, PRIDAJ!  

 


 

 

 

Top