Keď nevládzeš, pridaj! na Maximum!

Online tréningový program
LIVE energy

Toto je online fitko pre celú rodinu, kde ťa čakajú najznámejší slovenskí tréneri: Jany Landl, Lea Grančič, Oľga Bartalská, Attila Végh, Lucia Mokráňová, Zora Czoborová, Vierka Ayisi, Zuzana Biel, Nina Menkynová, a ďalší. Cvič spolu s nami tréningy, ktoré ťa dostanú do formy a naštartujú tvoj zdravý životný štýl a sebarozvoj. Tak neváhaj a pridaj sa k nám už dnes!

Čakajú ťa každý deň nové tréningy pre začiatočníkov, ako aj pre pokročilých. Hneď po registrácií získaš prístup k archívu s viac ako 1 900 tréningami, video receptami a motiváciou. Za posledný rok s nami cvičilo viac ako 30 000 ľudí zo 147 krajín sveta. Staň sa súčasťou aj ty našej LIVE FAMILY a cvič doma na MAXIMUM.

hp-video
Členstvo LIVE
 • Každý deň nový tréning
 • Archív videií
 • Prístup na 3 zariadenia
 • Žiadna viazanosť
8,90€ /mesiac
Jedálniček
 • Zdravé a chutné jedlá
 • Varenie z ľahko dostupných surovín
 • Rýchle a nenáročné recepty
 • Inšpirácia do tvojej kuchyne
11,90€ /mesiac
Členstvo LIVE+
 • Každý deň nový tréning
 • Archív videií
 • Jedálničky
 • Prístup na 5 zariadení
 • Žiadna viazanosť
12,90€ /mesiac
benefit_1
Tréningy, ktoré
zvládne každý
Čakajú ťa rôzne typy tréningov, ktoré zvládne začiatočník a aj pokročilý. Ľahká orientácia podľa obtiažnosti tréningu a zaručený progres.
benefit_1
Každodenná
dávka motivácie
Staneš sa súčasťou LIVE Family, v ktorej nájdeš podporu a svoju dávku motivácie. Motivujeme sa navzájom.
benefit_1
Možnosť cvičiť
kdekoľvek a kedykoľvek
Stačí ti len zariadenie s internetom a cvičiť vieš doma, na dovolenke, ale aj na pracovnej ceste na opačnej strane sveta. Tvoj tréner je stále s tebou.
apka

Pridaj sa k viac ako 30 000 členom komunity LIVE family z celého sveta

LIVE komunita mi dala veľa vecí, ale najmä zmenu môjho myslenia. Už nie som väčne naštvaná a zachmúrená ako kedysi. Užívam si naplno každý deň či už aj len doma pred TV keď cvičím, ale aj na každom live workoute. Som vďačná za túto komunitu a našu LIVE FAMILY ♥
Tréningy mi dodávajú silu, nevzdávať sa, bojovať a to si prenášam aj do bežného života. Tie endorfíny po každom jednom tréningu doma v obývačke sú na nezaplatenie. Je to hodina, ktorá patrí len a len mne. Vtedy nie som mama, manželka, kuchárka, upratovačka, ale som to JA 😊 sama so sebou.
Moja sestra Alena ma priviedla sem do skupiny. Pustila mi tréning a to bola láska na prvý pohľad/tréning. Užívam si každý tréning už posledný rok, ktorý si pustím či už s Janym alebo ostatnými trénermi LIVE ENERGY. Je to radosť cvičiť a zároveň ďakujem aj za 30min tréningy, lebo aj keď chcem cvičiť hodinu, nie vždy sa to pri deťoch dá. Jedno vesmírne obrovské ďakujem ♥️🍀 za Janyho a celú LIVE Family ♥️🍀
Vždy skvelý tréning a pre mňa ako muža, vidím najväčší prínos práve z Janyho energie, že každý deň je ten tréning kvalitný a po 2 rokoch vidím na sebe stále zlepšenia a tréningy s ním ma stále neprestali baviť. Ďakujem, robíš to skvele 💪
Moje najlepšie rozhodnutie bolo, vytvoriť si registráciu na webe a vstúpiť do jedinečnej komunity LIVE FAMILY. Tento tréningový program je nie len o kvalitnom cvičení, ale vrámci eventov a rôznych udalostí vznikajú aj skvelé priateľstvá ♥️ Ďakujem zo srdca Janymu, že vytvoril tento projekt.
Online tréningov je na internete veľmi veľa, ale LIVE ENERGY je len jedna. Neverila som že ma niečo môže ešte prekvapiť a hlavne že objavím cvičenie, ktoré ma bude baviť aj dlhšie ako mesiac. Ďakujem výzve Live Premena, vďaka ktorej som objavila tento program a teším sa z každého odcvičeného tréningu či už s Janym, alebo Luckou a Leou. Po roku som začala praktizovať aj meditácie a je to super 😊

Krotiteľ tukov

"Nepoviem ti, že to bude ľahké, hovorím ti, že to bude stáť za to!"

Posledné roky boli pre mňa veľmi úspešné, pretože vďaka programu LIVE sa mi podarilo rozhýbať celé Slovensko, ale aj mnohé iné krajiny. Ukázal som ľuďom, že cvičiť sa dá aj doma. Denne so mnou cvičia tisíce ľudí z celého sveta, ktorí patria do komunity LIVE Family, v ktorej sa navzájom podporujeme na ceste zdravého životného štýlu. Táto cesta prináša pocit spokojnosti so samým sebou. Pridaj sa k nám a poď tou cestou spolu s nami!

Jany Landl
Jany siganture
Jany siganture
ked-nevladzes-pridaj Jany Landl

PARTNERI

Získaj zľavu 15%

Zadaj pri nákupe kód JANY15

Získaj zľavu 5%

Zadaj pri nákupe kód JANY5

Získaj Mango Symbiotic Cocofir k nákupu

Zadaj pri nákupe kód JANY

Získaj zľavu 10%

Zadaj pri nákupe kód JANY10